LinkedIn: Top 25 stručnjaka za društvene medije koje treba pratiti

marketinški vodič za linkedin

Jason Miller nedavno objavio na društvenim mrežama da se osjeća kao da je rodio kada je konačno objavljena njegova najnovija kreacija. Nema sumnje da je ponosan na ovu bebu! The Sofisticirani marketinški vodič za LinkedIn je fantastično ... kreativno, živopisno i prepuno savjeta različitih marketinških profesionalaca, različitih slučajeva upotrebe i gomilu resursa. Ako ga još niste preuzeli - preuzmite ga i upotrijebite kao kontrolnu listu kako stavljate svoju poslovnu mrežu na LinkedIn na posao!

Ovaj vodič napisan je s vama na umu, sofisticirani prodavač. Pripremite se da svoj marketing na društvenim mrežama podignete na viši nivo, dodirnite profesionalni način razmišljanja i zagrlite se ogromne mogućnosti koje čekaju - povećati svijest, utjecati na percepciju, generirati potencijalne kupce i na kraju dovesti do prihoda uz LinkedIn.

Preuzmite našu novu e-knjigu i naučite:

  1. Zašto vaše poslovanje treba da se plasira na LinkedIn
  2. Kako iskoristiti moćna marketinška rješenja LinkedIna kako biste postigli svoje ciljeve
  3. Kako proširiti domet svog marketing sadržaja dijeljenjem relevantnog i ciljanog sadržaja sa svjetskim profesionalcima
  4. Kako angažirati poslovne profesionalce s bogatim prikaznim oglasima i visoko ciljanim tekstualnim oglasima
  5. I mnogo više!

Bio sam potpuno oduševljen kad sam saznao da sam uvršten među ostale lidere u industriji kojima se toliko divim i poštujem! Evo liste:

  1. Jay Baer - Govornik, autor, konsultant sa blogom Uvjeri i pretvori. Twitter: @jaybaer LinkedIn
  2. Michael Brenner - viši direktor, globalni marketing u SAP-u, predsjednik i suosnivač
    of Business2Community sa blogom B2B Marketing Insider. Twitter: @BrennerMichael LinkedIn.
  3. Michael Brito - direktor grupe za medije i angažman u WCG-u, kompaniji W2O sa blogom Britopian. Twitter: @Britopian LinkedIn.
  4. Jeff Bullas - Savjetnik, govornik, bloger. Twitter: @jeffbullas
    LinkedIn.
  5. Brian Carter - potpredsjednik marketinga u Infinigraph-u, autor, govornik. Twitter: @briancarter LinkedIn.
  6. Brian Clark, osnivač i izvršni direktor kompanije Copyblogger. Twitter: @copyblogger LinkedIn.
  7. Heidi Cohen - Kolumnista. Twitter: @heidicohen LinkedIn.
  8. Steven Farnsworth - glavni strateg za digitalne tehnologije u kompaniji Jolt, digitalni marketing, autor, govornik. Twitter: @steveology LinkedIn.
  9. Barry Feldman - Vlasnik kompanije Feldman Creative, spiker. Twitter: @FeldmanCreative LinkedIn.
  10. Ann Handley - voditeljica sadržaja u Marketinški prof, Autor. Twitter: @annhandley LinkedIn.
  11. Matt Heinz - predsjednik kompanije Heinz Marketing Inc. Twitter: @HeinzMarketing
    LinkedIn
  12. Douglas Karr - izvršni direktor kompanije DK New Media, Glavni direktor marketinga u CircuPress, Autor. @douglaskarr LinkedIn
  13. Jason Keath - izvršni direktor kompanije Social Fresh. @jasonkeath LinkedIn
  14. Nichole Kelly - izvršni direktor tvrtke Istraživač društvenih medija, Digitalni autor za mala i srednja preduzeća, zvučnik. @Nichole_Kelly LinkedIn.
  15. Dave Kerpen - CEO Likeable Local, autor, govornik. @DaveKerpen
    LinkedIn.
  16. Stephanie Sammons - osnivačica Žični savjetnik ™, Zvučnik. @StephSammons LinkedIn.
  17. David Meerman Scott - Marketinški strateg, govornik, autor. @dmscott LinkedIn.
  18. Jason Miller - Sr. menadžer, marketing sadržaja, LinkedIn Marketing Solutions. @JasonMillerCA LinkedIn.
  19. Lee Odden, izvršni direktor u TopRank mrežni marketing, Autor, govornik @leeodden LinkedIn.
  20. Joe Pulizzi - osnivač Content Marketing Institute, Autor, govornik. @JoePulizzi LinkedIn.
  21. Viveka Von Rosen - LinkedIn stručnjak, autor. @LinkedInExpert LinkedIn.
  22. Neal Schaffer - Autor, govornik. @NealSchaffer LinkedIn.
  23. Koka Sexton - Global Sr. marketing menadžer u LinkedInu. @kokasexton LinkedIn.
  24. Mike Stelzner - osnivač Istraživač socijalnih medija, Autor. @Mike_Stelzner LinkedIn.
  25. Todd Wheatland - potpredsjednik marketinga u kompaniji Kelly Services, autor, govornik. @ToddWheatland LinkedIn.

4 Komentari

  1. 1
  2. 2
  3. 4

    U gornjem članku, kao što ste spomenuli neke predgovore o marketingu na društvenim mrežama; iz tih ću razloga sigurno preuzeti vašu e-knjigu! Još jednu stvar objavili ste zaista divnu listu ljudi.

Šta ti misliš?

Ova stranica koristi Akismet kako bi smanjila neželjenu poštu. Saznajte kako se podaci vašeg komentara obrađuju.